** Zasady publikacji materiałów

Obowiazują od dnia 1.05.2018.
W Formularzu kontaktowym możecie dodać dowolny tekst typu poradnik, nową pozycję/tytuł do listy gier czy kody, stany gier, tipsy, felietony. Warunek - to Wy jesteście ich autorami. Max.rozmiar pliku dla formularza to 10MB. Większe pliki należy wrzucać w celu weryfikacji przez ten link.
Z dniem 1.04.2015 recenzje bez dobrej jakości screenów nie będą publikowane! Możecie je wstawić w stworzonym dokumencie lub spakować w jedno archiwum i wysłać poprzez opcję "Dodaj Plik". Felietony, poradniki w postaci czysto-tekstowej są akceptowane ale wymagają akceptacji administracji. Do obrazkowania tytułów retro stosujcie emulatory. Do reszty np. aplikacje typu Steam, kartę TV, program Greenshoot czy obrazki prasowe.
Do recenzji i innych materiałów zawierających grafiki wymagam aby był to gotowy dokument typu .DOC lub .ODT. Możecie utworzyć je w aplikacjach typu MS Word, Open Office, LibreOffice czy korzystając z Dokumentów Google. Ułatwi to pracę i przefiltruje błędy.
Skala ocen w recenzji to zakres od 1 do 10 dla grafiki, dźwięku i grywalności. Dopuszczalne są "+" np. 7+/10.
Jeśli macie ochotę dodać materiały typu linki Youtube, sejwy, obrazki, kody itp. możecie wrzucać je również na nasze oficjalne konto na stronie GameFaqs! Instrukcja dodawania znajduje się tutaj pod tym linkiem, lub ew. utworzyć własne konto na w.w portalu.
Starajcie się kompresować pliki (ZIP, RAR) i nie wykonujcie upload'u bezużytecznych plików. Po sprawdzeniu pliki pojawią się na stronie SEGA-SKY lub GameFaqs.com.

Jeśli chcecie wesprzeć mnie na stałe przy redagowaniu strony, dodawaniu wiadomości, tabelach czy wrzucaniu plików - skontakujcie się przez formularz lub wysyłając wiadomość na adres E-Mail kontakt(@)sega.c0.pl
Dodając materiał czy plik autor wyraża zgodę na jego publikacje, przetwarzanie i ewentualne korekty w ramach portalu i forum strony SEGA-SKY. 
Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie przechowujemy żadnych danych osobowych z wyjątkiem adresu E-mail (służącego do rejestracji i logowania). Możesz wycofać w każdej chwili swoje materiały, poprosić o usunięcie danych czy konta, korzystają z formularza powyżej.
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).